Sapanca Kahvaltı

 

Sapanca'da kahvaltı keyfiniz için sizleri Kafkas Izgara'ya bekliyoruz. Kendi çiftliğimizde ürettiğimiz ürünlerimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Kahvaltı servisimiz Sezon Dışı hafta arası sabah  saat 10.00 da başlayıp,tüm gün devam etmektedir..Tüm sezon Hafta sonları sabah 08.00 de başlayıp,tüm gün devam etmektedir.

Sezon içerisinde ise kahvaltı servisimiz sabah 08.00 de başlayıp tüm gün devam etmektedir.

Kahvaltımızda Sapanca Soğucak Yaylasında bulunan Özel KESTANE SUYU ve KAPALI MEMBA SUYU servis edilmektedir.

Sınırsız Çay ve  İkramımız olan Kahvemiz Ücretsizdir.

Kahvaltımızda,köy tereyağı-tereyağda köy yumurtası-kendi imalatımız sucuk-çerkes peyniri-cevizli ev acukası-çerkes böreği-2 çeşit ev yapımı sezonda çıkan meyvelere göre yapılan reçeller-kestane balı-köy kaymağı-köy peyniri peynir-kaşar peyniri-tereyağda fırında pişen çerkes peyniri-yoğurtlu çerkes tereyağlı sebze-köy kırması yeşil ve siyah zeytin-tırnak pide-sakarya patatesi-taptaze salatalık ve domates tabağı,ve mevsim mamulleri  devamlı olarak servis edilmekte dir.

Serpme Kahvaltı Fiyatımız Kişi Başı 35.00 tl olup ,0-6 yaş grubu çocuklarımız ücretsizdir.Sapanca'da Kahvaltı, Sapanca Kahvaltı, Kırkpınar Kahvaltı, Sapanca Restaurant, Sapancada Restoran, Sapancada Kahvaltı, Sapanca Bahçe, Sapanca Kır Düğünü